Pregled vesti iz poznatih medija

U PARTIZANU OGORČENI SUĐENJEM Brutalna krađa u Humskoj 1

Fudbalski klub Partizan obratio se javnosti oštrim saopštenjem u kome je poraz od Crvene zvezde (1:2) u 150. večitom derbiju nazvao "brutalnom krađom", ističući da je Vlado Glođović pravdu delio "sa umišljajem".
Izvor: Blic

Kahriman: Dobili smo derbi i zbog odlične atmosfere, pazio sam na Le Taleka

Jedan od junaka pobede Crvene zvezde nad Partizanom od 2:1 u 150. okršaju večitih rivala bio je i golman Damir Kahriman.
Izvor: Blic

Bajern razjurio "vukove", Kostić sa Štutgartom doživeo poraz od otpisanih

Fudbaleri Bajerna nastavili su sa dominacijom u Bundesligi, savladavši u gostima Volfzburg sa 2:0.
Izvor: Blic

Mihajlović o nedosuđenom penalu: Arhitekta odozgo sve gleda!

Fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović i posle 150. večitog derbija, koji je Zvezda u gostima dobila sa 1:2, nije mogao da veruje da početkom prvog poluvremena sudija Vlado Glođević nije svirao penal nad njim.
Izvor: Blic

Luković: Nisam kriv za to što su me pogodili

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Aleksandar Luković odahnuo je po završetku 150. večitog derbija, jer je i pored njegovog isključenja u 71. minutu ekipa crveno-belih sačuvala 1:2 na gostovanju Partizanu u 24. kolu Superlige.
Izvor: Blic

I TO JE DERBI Mali navijač Partizana u zagrljaju policije /FOTO/

Večiti derbiji nisu samo prekidi, petarde, bakljade i incidenti, već i simpatične situacije kakva je zabeležena uoči meča u Humskoj.
Izvor: Blic

Saša Ilić: Dvadeset godina igram derbi, nijedan nije pokraden kao ovaj!

Kapiten Partizana Saša Ilić rekao je novinarima da za 20 godina koliko je u crno-belima nijedan derbi nije bio "pokraden" koliko ovaj, a fudbalerima Crvene zvezde je čestitao na pobedi.
Izvor: Blic

SPORNO Da li je Partizan oštećen za gol? /VIDEO/

Fudbaleri Partizana poraženi su od Crvene zvezde u 150. večitom derbiju sa 1:2, a početkom drugog poluvremena zabeležena je još jedna sporna sudijska odluka.
Izvor: Blic

El Šaravi blista, Roma u seriji

Fudbaleri Rome savladali su Empoli 3:1 u gostima, u prvom meču 27. kola Serije A. Igrač utakmice bio je Stefan el Šaravi koji je doneo vođstvo u petom, te potvrdio trijumf u 74. minutu.
Izvor: B92

Le Talek posle derbija: Prvi utisak? Veliki Umor!

Damijan le Talek je na svom prvom "večitom derbiju" dobro obavio posao, kako u veznom redu, tako i kao prinudno rešenje na mestu štopera, pa nije krio da je umoran posle pobede Zvezde od 1:2 na gostovanju Partizanu.
Izvor: Blic

VBA blistao, pa strepeo

Fudbaleri Vest Bromviča savladali su Kristal Palas 3:2 u 27. kolu Premijer lige. Međutim, sve se promenilo u nastavku, Palas je upostavio dominaciju te preko Konora Vikama smanjio na gol zaostatka.
Izvor: B92

Brašanac: Igrali smo fenomenalno u nekim trenucima, ali šanse moraju da se iskoriste

Fudbaler Partizana Darko Brašanac rekao je da je zadovoljan igrom svog tima u porazu od Crvene zvezde, ali nije želeo da komentariše suđenje.
Izvor: Blic

IZ MINUTA U MINUT Partizan - Zvezda 1:2 u 150. večitom derbiju!

Jubilarni, 150. večiti derbi završen je pobedom fudbalera Crvene zvezde na gostovanju Partizanu sa 1:2 u Humskoj. Sva dešavanja uoči meča, kao i sa terena, ali i po završetku susreta mogli ste da pratiti uživo uz Blicsport.rs.
Izvor: Blic

DOMINACIJA I U DERBIJU Zvezda beži Partizanu 32 boda!

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su 21. uzastopnu prvenstvenu pobedu, najslađu u tom nizu - brojčano slabiji savladali su u gostima Partizan sa 1:2 (1:2), i to preokretom u jubilarnom 150. "večitom derbiju".
Izvor: Blic

DERBI Tomić grmeo na sudije: Nisam video veći penal, faul za izjednačenje nije postojao!

Trener Partizana Ivan Tomić bio je ogorčen na suđenje posle poraza od Crvene zvezde sa 1:2 u 150. večitom derbiju.
Izvor: Blic

SPORNO Da li je ovo trebalo da bude penal za Partizan u večitom derbiju? /VIDEO/

Mnogo su u taboru Partizana bili nezadovoljni suđenjem Vlada Glođevića u 150. večitom derbiju, a najviše zbog, kako su ubeđeni, nedosuđenog "čistog penala" u prvom poluvremenu.
Izvor: Blic

DERBI Božović: Lepo je što bežimo Partizanu toliko bodova, ali to nije dobro

Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović smatra da je publika mogla da uživa u 150. večitom derbiju koji je pripao njegovom timu sa 1:2 na gostovanju Partizanu u Humskoj.
Izvor: Blic

IZ NAVIJAČKOG UGLA Ovako je bilo na 150. večitom derbiju /VIDEO/

Jubilarni 150. derbi je završen trijumfom Crvene zvezde u Humskoj, gde je sa 1:2 pobedila Partizan, a navijači su se i ovoga puta pobrinuli da na sebe skrenu dobar deo pažnje.
Izvor: Blic

Bilić ugostio navijača za 18. rođendan

Slaven Bilić je poznat kao jedan od većih gospodina u svetu fudbala, a u nedelju je opet oduševio javnost. "Ovo je Metju, naš veliki navijač, došao je na rođendan da nas bodri. Bio je s nama i pre utakmice u svlačionici, sviđamo se jedan drugom", predstavio je Bilić neočekivanog gosta na konferenciji za medije na Apton parku.