Goool Matić: Veče iznenađenja - Liga šampiona golovi video

Fudbaleri Čelsija savladali su u Lisabonu ekipu Sportinga (0:1) pogotkom Nemanje Matića, dok je na ostalim mečevima 2. kola Lige šampiona viđeno puno iznenađenja. Najveće od svih je poraz Atletik Bilbaa u Belorusiji, zatim selde remiji Ajaksa na Kipru, odnosno Maribora u Gelzenkirhenu.
U derbiju večeri Barselona je u Parizu poražena od PSŽ-a rezultatom 3:2, a kada su naši internacionalci u pitanju osim strelca pobedonosnog gola za Čelsi, Nemanje Matića koji je odigrao svih 90 minuta u minimalnoj pobedi Čelsija nad Sportingom u Lisabonu, standardan u ekipi Žoze Murinja bio je i Branislav Ivanović.

Zoran Tošić je odigrao skoro 80 minuta u porazu moskovskog CSKA od Bajerna 0:1, dok su Aleksandar Kolarov (Mančester siti) i Adem Ljajić (Roma) sa klupe gledali večerašnji okršaj svojih ekipa koji je završen podelom bodova - 1:1.

Filip Mladenović je svih 90 minuta učestvovao u iznenađujućoj pobedi BATE Borisova nad favorizovanim Atletik Bilbaom - 2:1, dok je njegov saigrač Nemanja Tubić bio na klupi.

Milorad Mažić i njegovi pomoćnici Ristić, Đurđević i Petrović sudili su na meču između APOEL-a i Ajaksa, na kojem je naš glavni arbitar dosudio penal za domaću ekipu nakon čega je postavljen konačan rezultat tog meča - 1:1.