Kristijano Ronaldo imao košmarno veče u Bugarskoj video

Jučerašnji meč Lige šampiona između Reala i Ludogoreca prikazao je sve slabosti ali i vrline portugalskog fudbalera koji je najzaslužniji za pobedu svog tima. Portugalac je ovaj put morao upotrebiti "sva sredstva" kako bi svoj tim pogurao do tesne pobede od 2:1...

Meč je veoma loše krenuo po Ronalda i Real. Ludogorec je golom Marselinja poveo već u 6. minutu, da bi pet minuta kasnije Kristijano Ronaldo iznudio jedanaesterac za svoj tim. Portugalac je sam odlučio da izvede najstrožu kaznu ali je njegov udarac odbrani golman Ludogoreca Vladislav Stojanov.

U 25. minutu Ronaldo je teatralno pao u šesnaestercu bugarskog tima, ali je sudija iz Škotske Kreg Tomson naseo dosudivši novi penal za Real. Ponovo je Portugalac izveo najstrožu kaznu ali je ovaj put bio precizan za izjednačenje 1:1.

Nakon toga Ronaldo i njegovi saigrači svim silama jurili su preokret. Nakon što je ostao na zemlji posle jednog duela, Portugalac je namerno šutnuo protivnika u potkolenicu, ali je ovaj potez prošao nekažnjeno kod sudija.

Na kraju je Real stigao do preokreta i pobede golom Benzeme u 77. minutu, ali se utakmica nije dobro završila po Ronalda. Portugalski napadač zadobio je povredu skočnog zgloba u finišu utakmice nakon oštrog starta jednog od fudbalera Ludogoreca.

"Dobio sam jak udarac, imam otvorenu ranu i tek će se videti ozbiljnost povrede. To je bio veoma ružan potez bugarskog igrača i nekoliko puta mi se činilo da se igra ragbi meč. Najbitnije je da smo uzeli tri boda i da se nalazimo na dobrom putu da se plasiramo u osminu finala", rekao je Ronaldo nakon meča.